Horoscoop april 2025

Contact zoeken met je ex-vriendin kan geruststellend lijken, maar wat wil je er precies mee bereiken? Soms is het beter om het verleden los te laten zodat er ruimte ontstaat voor iets nieuws.

Wat staat jou te wachten? 

Vertrouwen, verbeelding en dankbaarheid voeren de boventoon deze maand. Je voelt je geïnspireerd op 7 april, wanneer Mercurius retrograde eindigt in Vissen. Toch blijven de gevoelens van twijfel nog even hangen. De volle maan in Weegschaal wakkert de neiging aan om de gevoelens van anderen voorop te stellen. Dit kan slecht zijn voor je zelfexpressie. Wil je rust, afsluiting en duidelijkheid? Dan is het tijd om voor jezelf op te komen.

Op 12 april zet Venus in Vissen eindelijk een punt achter haar nostalgische retrograde. Of je nu een nieuw creatief project start of de datingwereld opnieuw betreedt, op zoek naar de vrouw van je dromen, focus op de toekomst en laat het verleden los.

Vanaf 16 april brengt Mercurius in Ram gedurfde ideeën en vurige gesprekken. Maar let op: Mars stormt op 18 april Leeuw binnen met een dramatische energie. Blijf bescheiden en neem het leven niet te serieus. Vergeet niet om ook plezier maken terwijl je je doelen nastreeft. Dit geeft energie en helpt de druk te verlichten. Op 19 april begint het toegewijde Stierseizoen, dat is hét moment om door te

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesbisch met een man

We waren al zo'n tien jaar bij elkaar toen ze over gendertransitie begon. Ik wist dat die wens er was en had er geen moeite mee. Dacht ik toen. Nu de transitie zo goed als rond is, weet ik het niet meer. Wat zou jij doen?

Lees verder

Babygays

Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.

Lees verder

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden