Lange wandeling Ardennen ca. 4,5 uur

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 28 februari 2016
Tijd: vertrek 9:45 uur
Type: Overige
Website: www.devlam.eu

Locatie:

Naam: Geusselt in Maastricht (bij de McDonalds ) Vertrek: 9.45
Straat: Stadionplein 2
Postcode: 6225 XW
Plaats: Maastricht
Provincie: Limburg
Land: Nederland

Omschrijving:

Nu ook de carnavalsspullen weer op zolder liggen, kunnen de wandelschoenen te voorschijn worden gehaald voor een heerlijke wandeltocht bij onze zuiderburen. Reken op een effectieve looptijd van ca. 4.5 uur , met hoogteverschillen. Een redelijk uithoudingsvermogen is dan ook gewenst. We vertrekken vanaf de parkeerplaats bij de Geusselt in Maastricht (bij de McDonalds ) om 9.45 uur. De wandeling is in ieder geval richting Ardennen, maar waar precies hangt af van het weer. Sneeuw, overvloedige regen e.d. kunnen namelijk een bepaald gebied uitsluiten Vergeet niet iets te eten en te drinken mee te nemen. Mia nodigt ons van harte uit mee te gaan onder het motto: ontspanning door inspanning.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Tattoo Club Amsterdam

'Veilig, inclusief en warm.' - Hoe kwamen Max en Puk op het idee om een queer tattoo studio te openen? Wat maakt hun studio anders dan een reguliere studio? Ik ging bij ze op bezoek.

Lees verder

Twee mama's en het zaadje

Wij zijn natuurlijk al best lang een 'roze' gezin, maar nog altijd zijn de opmerkingen soms vermakelijk. Onze dochter weet het in ieder geval al goed uit te leggen aan de hele kring.

Lees verder

Brave New West

Op 12 en 13 juli verandert de Sloterplas in een broedplaats voor creativiteit, verbinding en activisme tijdens een nieuw, gratis tweedaags festival waar vrouwen+, meiden en LBTQI+ personen de hoofdrol spelen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden