Theatervoorstelling: 'to bi or not to bi'
Omschrijving:
‘To bi or not to bi’ is een energieke, hilarische sneltreinsolo waarin drie biseksuele personages hun twijfels, frustraties en verlangens delen met het publiek.
Ze hebben het er maar moeilijk mee… Want biseksualiteit, bestaat dat eigenlijk wel? Is het niet gewoon de nieuwste hipsteruitvinding? Of is het een kwestie van niet kunnen kiezen?
Een nagesprek wordt geleid door Maaike Meijer: hoogleraar genderstudies en al jaren toonaangevend expert op het gebied van gender en seksuele diversiteit.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Twee mama's en het zaadje
Wij zijn natuurlijk al best lang een 'roze' gezin, maar nog altijd zijn de opmerkingen soms vermakelijk. Onze dochter weet het in ieder geval al goed uit te leggen aan de hele kring.
Lees verder
Brave New West
Op 12 en 13 juli verandert de Sloterplas in een broedplaats voor creativiteit, verbinding en activisme tijdens een nieuw, gratis tweedaags festival waar vrouwen+, meiden en LBTQI+ personen de hoofdrol spelen.
Lees verder
All Inclusive
Satirisch 'reisbureau' van Roze Maandag stelt lhbtiqa+ wetgeving wereldwijd aan de kaak: met de confronterende campagne laten zij de keiharde realiteit zien.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden