Speeddate voor vrouwen | Eind-30
Omschrijving:
Ben je single en val je op vrouwen? Kom 14 november speeddaten in Amsterdam en ontmoet 15-20 single vrouwen van eind-30/40 jaar! Je krijgt deze avond 4 minuten per date. Als de gesprekstijd voorbij is, geef je op je datekaart aan of je verder met de ander in contact wilt komen: ja of nee? Binnen 24 uur na de speeddate ontvang je de matchmail met daarin de naam en het e-mailadres van de vrouw(en) met wie je een match (wederzijdse 'ja') hebt. Geen match? Dan is je volgende speeddate gratis.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ontdekken wie je bent
Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.
Lees verder
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden