Vrouwencafé Achterkamer
Omschrijving:
Eens in de maand organiseren wij samen met Maike De Kast van De Kast een vrouwenavond op de Verdieping in de Kast. Kom een potje poolen, daag je vrienden uit op de sjoelbak, drink een drankje, klets bij met oude bekenden of ontmoet nieuwe vriendinnen... flirt, dans, lach, relax, netwerk en begin het laatste weekend van de maand met een hoogtepunt!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
En dan die kus...
Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden