Holebibib nodigt uit: Auteurslezing Gaby den Held

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 1 juli 2018
Tijd: 16:00 - 18:00
Type: Overige
Website: www.hetrozehuis.be

Locatie:

Naam: Het Roze Huis
Straat: Draakplaats 2
Postcode: 2018
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Omschrijving:

Gaby Den Held, we hadden deze sympathieke schrijver al eens op bezoek. En nu heeft hij een nieuw boek uit, zijn tweede roman Reünie. . Een tragikomedie over wraak, uitmondend in een Reünie, altijd al een snelkookpan van voorheen smeulende emoties. Dat vinden we bij de Holebibib heel leuk, dus daarom nodigen we hem deze keer ook weer uit. 
We interviewen Gaby en hij leest voor uit zijn boek. Als toeschouwer kan je hem met je vragen bestoken en hem natuurlijk ook voor een opdracht in je boek vragen.
Kartonnen Dozen is ook aanwezig om het nieuwe boek aan te schaffen.
Wil je hier ook bij zijn? Kom dan ook!
Dit is een gratis evenement, geen tickets en geen reservaties.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ontdekken wie je bent

Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.

Lees verder

Roze Filmdagen 2026

Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.

Lees verder

Mathilde's Fidelity

We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden