Sweet Sunday Speeddate Women Only
Omschrijving:
Sweet Treats-
Welkomstdrankje-
Speeddating-
Borrelhapjes-
Matchingmail
Speciale openingsactie : nu niet 29,95 maar slechts € 25,- per persoon.
Op zondag 19 mei om 13:30 uur organiseert Violets are Blue een Sweet Sunday Speeddating Event voor single vrouwen van 30 t/m 45 jaar.
We starten de dag met een heerlijke prosecco of voor de dames die geen zin hebben om te drinken een lekkere jus d'orange. Vervolgens kunnen jullie, om het ijs te breken, gezamenlijk genieten van verschillende zoete hapjes. Na een korte uitleg zullen we starten met de speeddate.
Je hebt 2 uur de tijd om 20 vrouwen te leren kennen , om de 5 minuten klinkt de bel en wisselen we van date. Na elke date vul je op je matchkaart in of je in de ander een match ziet en geïnteresseerd bent in een eventuele vervolg date.
Natuurlijk is er ondertussen ook nog even tijd voor een kleine adempauze en zullen wij jullie voorzien van een lekker borrelhapje.
Het speeddaten zal plaatsvinden in de nieuwe lesbische hot spot:
Bar Buka Amsterdam.
The Place To Be om leuke vrouwen te ontmoeten.
Bar Buka is tot 00:00 uur open. Na het toosten op veel matches, kan er gezellig na geborreld worden of doe een dansje met een van de single vrouwen die je die middag hebt ontmoet.
Vervolgens ontvang je binnen 48 uur een matchmail met daarin de voornaam en het telefoonnummer van je eventuele matches.
Tijdsplanning:
13:30 uur - Sweet Treats
14:00 uur - Korte uitleg
14:15 uur - Speeddate ronde 1
15:00 uur - Pauze
15:10 uur - Speeddate ronde 2
15:50 uur - Pauze en Borrelhapjes
16:00 uur - Speeddate ronde 3
16:45 uur - Afsluiting
Hopelijk tot dan!
Romantische groet,
Violets are Blue
Er staan meerdere speeddate events gepland de komende tijd, wij zullen hierbij rekening houden met alle leeftijdscategorieen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop november 2025
Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Sekspositief
Het derde album is er! Het eerste exemplaar werd op 31 oktober in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner).
Lees verder
Ongekend talent
Vrouwen van de Amsterdamse School in Museum Het Schip: de expressieve, kleurrijke tentoonstelling toont zowel hun gevarieerde oeuvres als de onstuimige wereld waarin deze ontstonden.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden