Femmazing women only

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 7 maart 2020
Tijd: 23:00 - 04:30
Type: Groot Event
Website: https://www.femmazing.nl/

Locatie:

Naam: La Favela Amsterdam
Straat: Korte leidsedwarsstraat 28
Postcode: 1017RC
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op zaterdag 7 maart 2020 van 23:00 uur tot 04:30 uur, tijdens international womensday, organiseert Femmazing een women only party in een van de vetste clubs van Amsterdam; de La Favela! 



Wil jij samen met honderden andere vrouwen dansen op heerlijke beats van verschillende vrouwelijke DJ’s, genieten van dansoptredens van de mooiste  danseressen, en weer een onvergetelijke nacht beleven? 



Koop dan heel snel je tickets, La Favela heeft namelijk beperkte ruimte. 
Een uitverkochte editie is dan ook gegarandeerd!


Line-up
23:00  00:00  Bun & Eyes
00:00 01:00   Shug la Sheeda


01:00  02:30   Latu
02:30  03:30   Jasmine Perez


03:30  04:30   Femmetastic



01:00 04:00   Tally (vocal)



Informatie

Waar: 
La Favela, Korte Leidsedwarsstraat 28, Amsterdam

Wanneer en hoe laat:


Zaterdag 7 maart 2020 - 23:00 - 04:30

Prijs: 
€ 17,50 excl. ticketfee
 


Dresscode:


Be your sparkling self!



Uitleg dresscode:


Het spreekt voor zich, wees je volledige, stralende, sprankelende zelf. 
Mocht je het leuk vinden, benadruk de sparkles, dit kun je doen door middel van glitters, sterretjes, diamantjes of andere sparkles.
Let op, dit is niet verplicht, wij als organisatie zullen er voor zorgen dat elke bezoekster zal stralen.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Film & Pride Zuidoost

Roze Filmdagen en The House of Bodega presenteren een avond vol trots, expressie en verhalen over queer personen in het hart van de Bijlmer, tijdens een mini-festival op donderdag 17 juli.

Lees verder

Alles gegeven

Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.

Lees verder

Pride in mijn dorp

Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden