Gratis introductie boksles
Omschrijving:
Dinsdag 25 oktober is de laatste weerbaarheidstraining in een serie van 6 voor queer mensen in Den Haag. De training is los van de andere te volgen. Je kunt je dus gewoon aanmelden en meedoen!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Horoscoop mei 2025
Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.
Lees verder
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden