Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup
Omschrijving:
Zaterdag 28 januari houden we onze Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup! Vanaf 16.00 uur zijn we in café De Prael aan het Esperantoplein 20 in Den Haag. Je vindt ons binnen bij de mini pride vlaggen op de tafels.
We zijn een klein, maar langlopend initiatief in Den Haag voor bi+, pan, aseksuele, lesbische, homoseksuele, transgender, intersekse, queer en/of non-binaire mensen. Herken je je helemaal of een beetje in deze doelgroep en wil je leuke, nieuwe mensen ontmoeten? Ga dan naar Queer aan Zee voor deze Nieuwjaars Meetup. Misschien tref je er wel nieuwe vriend(inn)en, die je leven zoveel meer interessanter maken. ❣️
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
WRIVINGE
Een educatieve cabaretshow over de geschiedenis van seks, kink en erotiek – met historische seksverhalen, drag en een flinke dosis humor. Presentator & kostuums: Olga Ponjee!
Lees verder
Vrouwen van Compas
Willeke startte een community voor vrouwen die van vrouwen houden. Vrouwen die houden van het leven, van plezier, inspiratie én verdieping. We spraken haar uitgebreid.
Lees verder
In een roes
Oneindig veel snot, hoesten als een zeehond, hoge koorts, drijfnat wakker worden, hoofdpijn, overgeven, diarree: ziek zijn en toch blijven zorgen. Ooit gedaan? Nou, dat is next level.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden