Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup
Omschrijving:
Zaterdag 28 januari houden we onze Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup! Vanaf 16.00 uur zijn we in café De Prael aan het Esperantoplein 20 in Den Haag. Je vindt ons binnen bij de mini pride vlaggen op de tafels.
We zijn een klein, maar langlopend initiatief in Den Haag voor bi+, pan, aseksuele, lesbische, homoseksuele, transgender, intersekse, queer en/of non-binaire mensen. Herken je je helemaal of een beetje in deze doelgroep en wil je leuke, nieuwe mensen ontmoeten? Ga dan naar Queer aan Zee voor deze Nieuwjaars Meetup. Misschien tref je er wel nieuwe vriend(inn)en, die je leven zoveel meer interessanter maken. ❣️
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Film Confessions
Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.
Lees verder
Queerstar Martinis
'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.
Lees verder
BECOMING Fluid
Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden