Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup
Omschrijving:
Zaterdag 28 januari houden we onze Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup! Vanaf 16.00 uur zijn we in café De Prael aan het Esperantoplein 20 in Den Haag. Je vindt ons binnen bij de mini pride vlaggen op de tafels.
We zijn een klein, maar langlopend initiatief in Den Haag voor bi+, pan, aseksuele, lesbische, homoseksuele, transgender, intersekse, queer en/of non-binaire mensen. Herken je je helemaal of een beetje in deze doelgroep en wil je leuke, nieuwe mensen ontmoeten? Ga dan naar Queer aan Zee voor deze Nieuwjaars Meetup. Misschien tref je er wel nieuwe vriend(inn)en, die je leven zoveel meer interessanter maken. ❣️
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Paarse Vrijdag 2025
Solidariteit staat centraal op 12 december: dan zetten scholieren, docenten en leerkrachten zich met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.
Lees verder
Een hoop
Claudia de Breij lanceert nieuw album: 'Mijn heldinnen van nu, Chappell, Taylor en Beyoncé inspireren me minstens zoals mijn oude helden Ramses, Herman en Paul. Het vertalen van hun teksten was heerlijk.'
Lees verder
Julian
'Liefde is de ultieme force for good.' Vlak voor aanvang van de première in Amsterdam spraken wij Fleur Pierets en regisseur Cato Kusters. De film zie je vanaf 11 december in de bioscopen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden