Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup
Omschrijving:
Zaterdag 28 januari houden we onze Queer aan Zee Nieuwjaars Meetup! Vanaf 16.00 uur zijn we in café De Prael aan het Esperantoplein 20 in Den Haag. Je vindt ons binnen bij de mini pride vlaggen op de tafels.
We zijn een klein, maar langlopend initiatief in Den Haag voor bi+, pan, aseksuele, lesbische, homoseksuele, transgender, intersekse, queer en/of non-binaire mensen. Herken je je helemaal of een beetje in deze doelgroep en wil je leuke, nieuwe mensen ontmoeten? Ga dan naar Queer aan Zee voor deze Nieuwjaars Meetup. Misschien tref je er wel nieuwe vriend(inn)en, die je leven zoveel meer interessanter maken. ❣️
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Het boek van Nanoah Struik is een universeel verhaal over identiteit, afkomst, familie en uiteindelijk: je plek claimen. Eva Eland laat zien dat iedereen zichzelf mag zijn in het unieke prentenboek Anders.
Lees verder
School voelt onveilig
LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.
Lees verder
Ik ben ze zat...
De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden