Poink Online HuisKamerCafé ''Imperfecties''
Omschrijving:
Dinsdag 9 mei 2023
20.00 – 22.00 uur
Poink Online Huiskamercafé ‘Imperfectie’
Vind je het leuk om met andere LBTQ+ vrouwen in gesprek te gaan?
Praat, deel en luister mee in het Poink Huiskamercafé.
Meld je hier aan: https://bit.ly/ONLINEHuiskamercafePoink
Kosten: € 2,50
Wat is het Poink Huiskamercafé?
Het Poink Huiskamercafé is een ontmoetingsplek voor vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+), een laagdrempelige manier om kennis te maken met elkaar. Tijdens een Huiskamercafé gaan we met elkaar in gesprek rondom een bepaald thema, vanuit wederzijds respect en nieuwsgierigheid. Het thema dit keer is ‘Imperfectie’.
Thema ‘Imperfectie’
Imperfectie wordt vaak aangeduid als zijnde niet goed genoeg, fout, gebrekkig. Vul ‘Imperfectie’ in als zoekterm op Google en je krijgt ook nog definities te zien als ‘onvolmaakt’, ‘onaangenaam’ en ‘defect’. Maar is mens zijn niet per definitie onvolmaakt zijn?
Deze avond gaat over imperfectie en hoe jij daarin staat. Delen met andere vrouwen-die-van-vrouwen-houden. Gewoon omdat het kan en omdat het zo waardevol kan zijn om juist dit soort onderwerpen met elkaar te delen.
Ben je erbij?
Wil je er bij zijn op 9 mei? Meld je dan nu aan door dit formulier in te vullen: https://bit.ly/ONLINEHuiskamercafePoink. Jouw aanmelding is definitief zodra we jouw betaling hebben ontvangen.
Heb je nog een vraag? Stuur dan een e-mail naar borrelpoink@gmail.com.
Tot dan! Groetjes, Loes en Lenny
Poink – voor vrouwen die van vrouwen houden. Ontmoeting en verbinding.
https://poink.info/
https://www.facebook.com/PoinkArnhemNijmegen
https://www.instagram.com/poink_lesbisch_lbtq/
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden