Café Zilver
Omschrijving:
Café Zilver staat voor Ontmoeting, Netwerken en Gezelligheid voor alle plus/minus 50+ LBT vrouwen in een veilige, vriendelijke en ongdwongen sfeer.
Elke eerste zondag van de maand van 14.00 uur tot 17.00 uur.
Meer info zie: Facebook Privégroep "Café Zilver "
LOCATIE
Bar Buka
Albert Cuypstraat 124
in de Amsterdamse Pijp
Zeer makkelijk bereikbaar
Metro 52 (halte: De Pijp) 5 minuten lopen
Tram 3, 12 & 24 (halte: De Pijp) 4 minuten lopen
Tram 4: (halte: Stadhouderskade)
Bus 246 (halte: 2e Van der Helststraat)
Auto: P+R Noord
Nieuwe Leeuwarderweg
afslag S116
1022 BP Amsterdam
Metro 52 halte De Pijp (4 minuten lopen)
In de buurt parkeren, garage Heineken plein.
Check 9292.nl voor de beste door-to-door route.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Wat een jaar
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Lees verder
Vers leesvoer
Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.
Lees verder
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden