BECOMING Body Politics
Omschrijving:
BECOMING is een fluïde bubbel vol diepgang. Elke editie is uniek en geeft een ander queer perspectief op identiteit en seksualiteit. Publiek en artiesten dompelen zich gezamenlijk onder in intimiteit, feest, sensualiteit, dialoog, kunst en glitter! Bij BECOMING geldt: meer is beter, kwetsbaarheid is kracht, feest is diepgang én iedereen is queer!
In Zaal 3 presenteren we drie edities: Decolonized, Trans & Loved en Body Politics.
Welkom bij BECOMING Body Politics, de derde editie van de serie in Den Haag. In deze editie, samengesteld door Nilay Ceber en Hasan Gök, verkennen we de verschillende facetten van de body positivity beweging en vieren we de lichamen die deze revolutie leiden.
Hoe maken we in een wereld vol onrealistische schoonheidsnormen, waarin dikke lichamen, gehandicapte lichamen, harige lichamen, zieke lichamen, oude lichamen, queer lichamen en zoveel anderen negatief worden afgeschilderd, ruimte om radicaal van onszelf te houden?
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Kracht en kwetsbaarheid
A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.
Lees verder
Relaties buiten de norm
Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.
Lees verder
Respect voor de man
Ik nam mannen minder serieus. Ik had, op een of andere manier, minder waardering voor ze. Dat is niet eerlijk en niet terecht: ons mannetje heeft mijn blik op de wereld doen veranderen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden