Regenboogcafé IJsselstein/Nieuwegein
Omschrijving:
Regenboogcafé IJsselstein/Nieuwegein in de foyer van het Fulcotheater, na afloop van LUDIQUE! met From Berlin with love, vanaf 22.00 uur of iets vroeger. Je bent hier welkom voor een praatje en een drankje, ook als je niet bij de voorstelling was.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Kracht en kwetsbaarheid
A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.
Lees verder
Relaties buiten de norm
Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.
Lees verder
Respect voor de man
Ik nam mannen minder serieus. Ik had, op een of andere manier, minder waardering voor ze. Dat is niet eerlijk en niet terecht: ons mannetje heeft mijn blik op de wereld doen veranderen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden