Zij aan Zij jubileumfeest: de beelden!

We zagen al een vlog en een foto-overzicht van de receptie eerder die dag: Op 4 augustus vond het grote Zij aan Zij jubileumfeest plaats in de Tolhuistuin in Amsterdam. De sfeer was goed, de muziek lekker; er werd gedanst, gesproken door Maria van Oosten, Tanja Ineke en Vera Bergkamp als winnares van de Empowerment Award en gezongen door Jennie Lena. Het was een mooie avond!

De foto's zijn gemaakt door Lizette Beunders en Nancy Andeweg. De aftermovie is een productie van Nada Milovanovic van Zij aan Nada, samen met presentatrice Amy Bosma en cameraman Sander Ijpelaar.

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer Film Confessions

Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.

Lees verder

Queerstar Martinis

'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.

Lees verder

BECOMING Fluid

Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden