European Lesbian Conference

Tussen 6 en 8 oktober is er in Wenen de eerste European Lesbian* Conference. Een conferentie om lesbiennes te empoweren en inspireren. De conferentie moet leiden tot een European Lesbian* Organization.

> Hier lees je meer <

Maria von Känel, de drijvende kracht achter de conferentie: "Europese lesbiennes* missen fundamentele tools om lesbofobie, seksisme, vrouwenhaat en racisme en alle discriminaties die leden van onze gemeenschap meemaken, te bestrijden. De afgelopen vijf decennia hebben uitmuntende lesbische* activisten hun energie gewijd aan de tegenkantingen die indirect gelinkt zijn aan hun eigen behoeften en dus maatschappelijke veranderingen geholpen." Er is ook een Nederlandse delegatie aanwezig. Meer info op de website.

Livestream 6 oktober:

Wil je meer weten over Wenen? Lees het artikel 'Wenen blijkt als een mooie vrouw'.

Livestream 7 oktober:

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Twee oude vrouwtjes

Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.

Lees verder

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder

En dan die kus...

Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden