Go Shane!

Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met Zij aan Zij.

Mijntje en haar vriendin Mia zijn heel blij dat The L word terugkomt (lees hier meer!). Ze waren namelijk al vanaf het begin groot fan van de serie: 'Eindelijk een beschaafd programma dat de subtiliteiten van het lesbisch zijn realistisch portretteert.'

Uit de oude doos (2005): 'The L word is voor lesbo's wat voetbal is voor heteromannen'. Go Mijntje!

 

*

 

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Alles gegeven

Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.

Lees verder

Pride in mijn dorp

Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!

Lees verder

Lesvia

Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden