Go Shane!

Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met Zij aan Zij.

Mijntje en haar vriendin Mia zijn heel blij dat The L word terugkomt (lees hier meer!). Ze waren namelijk al vanaf het begin groot fan van de serie: 'Eindelijk een beschaafd programma dat de subtiliteiten van het lesbisch zijn realistisch portretteert.'

Uit de oude doos (2005): 'The L word is voor lesbo's wat voetbal is voor heteromannen'. Go Mijntje!

 

*

 

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

School voelt onveilig

LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.

Lees verder

Ik ben ze zat...

De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.

Lees verder

HubClub'26

Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden