Go Shane!

Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met Zij aan Zij.

Mijntje en haar vriendin Mia zijn heel blij dat The L word terugkomt (lees hier meer!). Ze waren namelijk al vanaf het begin groot fan van de serie: 'Eindelijk een beschaafd programma dat de subtiliteiten van het lesbisch zijn realistisch portretteert.'

Uit de oude doos (2005): 'The L word is voor lesbo's wat voetbal is voor heteromannen'. Go Mijntje!

 

*

 

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Julian

'Liefde is de ultieme force for good.' Vlak voor aanvang van de première in Amsterdam spraken wij Fleur Pierets en regisseur Cato Kusters. De film zie je vanaf 11 december in de bioscopen.

Lees verder

Queer Market Store

Kunst, kleding, design, gifts en lifestyle-producten van queer en lokale ondernemers: 'We willen queer ondernemerschap verankeren in het dagelijkse straatbeeld.'

Lees verder

(Un)documented

IHLIA-expositie over de ervaringen van queer vluchtelingen in Nederland, gezien vanuit het politieke beleid, de asielprocedure en de organisaties, initiatieven en de gemeenschappen waarin zij steun vinden.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden