L word in Nederland!

Het is zover: L word Generation Q is binnenkort in Nederland te zien! Vanaf 13 april vind je Generation Q op Videoland (hier)!



Videoland (die trouwens ook co-sponsor is van de docu Meisjesjongensmix – thumbs up@ Videoland!) gaat de serie uitzenden vanaf 13 april. Maak kennis met nieuwe personages en zie hoe het oude bekenden vergaat: Wordt Bette de nieuwe burgermeester van Los Angeles? Hoe zit het met het huwelijk van Shane? Welke wendingen neemt de bewogen relatie van Alice en Natalie (en Gigi?!), en waarom komt Tina terug naar L.A.?

Je ziet het vanaf 13 april op Videoland.

 

 

Spoiler alert: In de vierde aflevering is Shane jarig. Er is een surprise party voor haar georganiseerd in haar eigen bar. A trip down memory lane

  

 

Wees alvast gewaarschuwd: Seizoen 1 eindigt met een heftige cliffhanger.

Gelukkig werd eerder al bekend dat er een tweede seizoen wordt gemaakt!

 

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Samen met pensioen

'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'

Lees verder

My Circus

Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.

Lees verder

Wintersprookje

Queer sprookje voor iedereen vanaf 6 jaar: 'In onze versie van Shakespeare's The Winter's Tale hebben we de rollen enigszins aangepast: prinses Fleurizan wordt smoorverliefd op de knappe Perdita.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden