Terugblik 2021

Weer een jaar voorbij! Een jaar met nieuwe boeken, films en series, interviews en persoonlijke verhalen op Zij aan Zij. Een jaar met meer pandemie en covid-19 dan we vorig jaar rond deze tijd konden bevroeden, maar ook met veel ontwikkelingen op het gebied van LHBTQI+ acceptatie en emancipatie en een bijzonder jubileum: Het was 20 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Verder zag je ANNE+ in de bioscoop, werd er nieuwe muziek gelanceerd en publiceerden wij ruim 250 nieuwe artikelen op Zij aan Zij. We hebben een overzichtje gemaakt met de meest gelezen content van het afgelopen jaar.

Blijf ook komend jaar op de hoogte door je in te schrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief (onderaan deze pagina), steun ons door member te worden of te blijven (dank je wel!) en volg ons op social media. In de komende dagen vind je hier je horoscoop voor januari 2022. Zij aan Zij wenst je een mooi, gezond en kleurrijk nieuw jaar!

 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Club Queersten

Dit is geen solo, dit is een collectief feest. Een totale take-over. Van drag tot burlesque en van paaldans tot de meest grensverleggende performances. We are here, we are queer, and we are not going anywhere.

Lees verder

Rainbow Index 2025

Nederland stijgt dit jaar één plaats op de Rainbow Index, in het Verenigd Koninkrijk, Hongarije, Georgië en andere Europese landen is sprake van een zeer zorgelijke beknotting van mensenrechten.

Lees verder

Ex zoenen op de mond

Mijn nieuwe vriendin gaat helemaal uit haar plaat als ik mijn ex, bij het afscheid, op de mond zoen. We zien elkaar nog regelmatig. Voor mijn nieuwe vriendin is het een soort van vreemdgaan. Wat zou jij doen?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden