Ben jij ook zo klaar voor het einde van dit bizarre jaar? Wij wel! Om 2020 uit te zwaaien hebben we hebben hieronder nog eens 20 populaire artikelen van afgelopen jaar verzameld, met natuurlijk als koploper het 'stukgelezen' vervolgverhaal De vrouw op de brug. Verder vond je nieuwe boeken, tv-programma's en films op Zij aan Zij, las je over de ontwikkelingen op het gebied van LHBTIQ+ emancipatie en politiek, praatte je mee over vele dilemma's en werd je ondergedompeld in persoonlijke ervaringen en verhalen over seks en relaties; Tijdens deze covid-19 pandemie konden wij gelukkig gewoon doorgaan met Zij aan Zij, en dat zijn we natuurlijk ook van plan in het nieuwe jaar.
De redactie wenst je een heel mooi en gezond 2021!
*
Blijf -ook in 2021- op de hoogte!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Een deel van het archief van fotograaf Marian Bakker verschijnt in boekvorm bij Velvet Publishers. Foto's die de queer community zichtbaar maakten: 'Ik fotografeerde van binnen uit.' We spreken Marian.
Het boek van Nanoah Struik is een universeel verhaal over identiteit, afkomst, familie en uiteindelijk: je plek claimen. Eva Eland laat zien dat iedereen zichzelf mag zijn in het unieke prentenboek Anders.
LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.