Gelukkig 2021!

Ben jij ook zo klaar voor het einde van dit bizarre jaar? Wij wel! Om 2020 uit te zwaaien hebben we hebben hieronder nog eens 20 populaire artikelen van afgelopen jaar verzameld, met natuurlijk als koploper het 'stukgelezen' vervolgverhaal De vrouw op de brug. Verder vond je nieuwe boeken, tv-programma's en films op Zij aan Zij, las je over de ontwikkelingen op het gebied van LHBTIQ+ emancipatie en politiek, praatte je mee over vele dilemma's en werd je ondergedompeld in persoonlijke ervaringen en verhalen over seks en relaties; Tijdens deze covid-19 pandemie konden wij gelukkig gewoon doorgaan met Zij aan Zij, en dat zijn we natuurlijk ook van plan in het nieuwe jaar.

De redactie wenst je een heel mooi en gezond 2021!

 

 

 

              

 

 

 *

Blijf -ook in 2021- op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder

Crowded Bodies XL

What You See Festival zoekt mensen voor een uniek dansproject van de Italiaanse choreograaf Daniele Ninarello. Dans of beweeg je graag en lijkt het je fantastisch om samen iets te maken? Dan is dit je kans!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden