Ben jij ook zo klaar voor het einde van dit bizarre jaar? Wij wel! Om 2020 uit te zwaaien hebben we hebben hieronder nog eens 20 populaire artikelen van afgelopen jaar verzameld, met natuurlijk als koploper het 'stukgelezen' vervolgverhaal De vrouw op de brug. Verder vond je nieuwe boeken, tv-programma's en films op Zij aan Zij, las je over de ontwikkelingen op het gebied van LHBTIQ+ emancipatie en politiek, praatte je mee over vele dilemma's en werd je ondergedompeld in persoonlijke ervaringen en verhalen over seks en relaties; Tijdens deze covid-19 pandemie konden wij gelukkig gewoon doorgaan met Zij aan Zij, en dat zijn we natuurlijk ook van plan in het nieuwe jaar.
De redactie wenst je een heel mooi en gezond 2021!
*
Blijf -ook in 2021- op de hoogte!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
In een tijd waarin de sportwereld steeds vaker het toneel is van felle debatten over identiteit en uitsluiting, organiseert Pride and Sports op 18 juli het mini-congres 'Sport of Strijd'.
'Veilig, inclusief en warm.' - Hoe kwamen Max en Puk op het idee om een queer tattoo studio te openen? Wat maakt hun studio anders dan een reguliere studio? Ik ging bij ze op bezoek.
Wij zijn natuurlijk al best lang een 'roze' gezin, maar nog altijd zijn de opmerkingen soms vermakelijk. Onze dochter weet het in ieder geval al goed uit te leggen aan de hele kring.
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.