Gelukkig 2021!

Ben jij ook zo klaar voor het einde van dit bizarre jaar? Wij wel! Om 2020 uit te zwaaien hebben we hebben hieronder nog eens 20 populaire artikelen van afgelopen jaar verzameld, met natuurlijk als koploper het 'stukgelezen' vervolgverhaal De vrouw op de brug. Verder vond je nieuwe boeken, tv-programma's en films op Zij aan Zij, las je over de ontwikkelingen op het gebied van LHBTIQ+ emancipatie en politiek, praatte je mee over vele dilemma's en werd je ondergedompeld in persoonlijke ervaringen en verhalen over seks en relaties; Tijdens deze covid-19 pandemie konden wij gelukkig gewoon doorgaan met Zij aan Zij, en dat zijn we natuurlijk ook van plan in het nieuwe jaar.

De redactie wenst je een heel mooi en gezond 2021!

 

 

 

              

 

 

 *

Blijf -ook in 2021- op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder

'Alsof je geen grenzen hebt'

Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden